فروشگاه آنلاین عسل طبیعی اسپی‌کو

 

  آنچه در این مطلب می‌خوانید…

___________________________________________

خرید عسل طبیعی | 4 گام مهم در خرید عسل طبیعی واقعی

خرید عسل طبیعی اسپی‌کو

مقدمه

وقتی می‌خواهیم چیزی بخریم همیشه این دغدغه را داریم که، نکند کالا یا محصولی که می‌خریم کیفیت لازم را نداشته و تقلبی باشد!
از وقتی هم جنس‌های چینی بازار ما را گرفتند، این نگرانی ما خیلی پررنگ‌تر هم شد. خدا باعث و بانیش را…
البته درمورد خرید عسل طبیعی این نگرانی، قبل از ورود اجناس چینی هم وجود داشت، دارد و امیدواریم در آینده خیلی نزدیک، یعنی انتهای این مطلب دیگر وجود نداشته باشد!

طبیعی بودن یا تقلبی بودن عسل همیشه چالش بین فروشندگان و خریداران عسل طبیعی است، همه فروشندگان به طبیعی بودن عسل‌شان تاکید دارند و خریداران هم به‌طور کاملاً درست به این طبیعی بودن شک دارند.

ما اینجا می‌خواهیم با آموزش چهار گام ضروری برای خرید عسل طبیعی واقعی، این نگرانی را تا حد زیادی برطرف کنیم.

در گام اول، مطمئن‌ترین و بهترین روش تشخیص عسل طبیعی را آموزش می‌دهیم؛

سپس در گام دوم، مشخص می‌کنیم “عسل طبیعی را با چه قیمتی بخرید”؛

در سومین گام، شما را آگاه می‌کنیم که “عسل طبیعی را با چه روشی بخرید”؛

در گام چهارم و آخر، شما را راهنمایی می‌کنیم که “عسل طبیعی اصل را از کجا بخرید”.

گام اول خرید عسل طبیعی: عسل طبیعی را چگونه تشخیص دهیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد، در تجارب فروش حضوری که داشتیم، افرادی بودند که قبل از خرید عسل طبیعی، خیلی اصرار داشتند که قاشق پر از عسل را از ارتفاع کمی بالاتر از ظرف، درون آن خالی کنند و با دیدن کشسان عسل، طبیعی بودن آن‌ را تشخیص دهند.

یا هنوز هم برخی افراد، از طریق رنگ عسل، طبیعی بودن آن را تشخیص می‌دهند!

اگرچه با آنالیز حسی عسل، یعنی عطر و طعم، بو و مزه آن، می‌توان طبیعی بودن عسل را تشخیص داد؛ ولی توجه کنید که فقط برخی افراد و زنبورداران حرفه‌ای این توانایی را دارند.

پس به‌طورکلی هیچ روش خانگی و حسی، نمی‌تواند برای تشخیص عسل طبیعی کافی باشد.

ما هم خیلی دوست داریم به شما راه‌هایی نشان بدهیم که در خانه عسل طبیعی را با روش‌های خانگی تست و آزمایش کنید، ولی مطمئن باشید هیچ‌کدام از آن روش‌ها طبیعی بودن عسل را مشخص نمی‌کند و مجدد تاکید می‌کنیم تنهاترین راه تشخیص عسل طبیعی، آزمایش فاکتورهای مهم در آزمایشگاه است.

ما خیلی با این جمله روبرو شدیم، خب ما که آزمایشگاه تست عسل طبیعی نداریم! چه‌کار کنیم؟

بله درست است! ولی می‌توانید در خرید عسل طبیعی از فروشنده بخواهید که نتیجه‌ی آزمون کیفیت‌سنجی را به شما ارائه دهد.

نگران نباشید و خیالتان راحتِ راحتِ راحت!

ما این‌جا نحوه‌ی تحلیل و تشخیص طبیعی بودن عسل را بر اساس برگه آزمایش به‌صورت کامل به شما یاد می‌دهیم.

برگه آزمایش

اول اینکه برگه آزمایش باید 6 فاکتور ضروری زیر را داشته باشد و هرگز نباید بر اساس فقط یک یا دو فاکتور، در مورد طبیعی بودن یا طبیعی نبودن عسل قضاوت کرد

شش فاکتور مهم در برگه‌ی آزمایش عسل طبیعی

 1. ساکارز: میزان ساکارز در عسل طبیعی می‌بایست حداکثر 5درصد باشد. عسل‌های با ساکارز بالا طبیعی نیستند. البته استثناهایی هم مانند عسل کُنار و اقاقیا وجود دارند که ساکارز آن‌ها ممکن است در حالت طبیعی بیشتر از 5درصد باشد.
  پایین بودن این فاکتور یعنی زنبورعسل از شهد گل برای تولید عسل استفاده کرده است. البته باید مراقب باشیم “که ملاک قرار دادن تنها یک فاکتور ساکارز برای نتیجه‌گیری طبیعی بودن عسل کار اشتباهی است.”

 2. دیاستاز: دیاستاز آنزیمی است که توسط زنبورعسل به عسل اضافه می‌شود. حداقل میزان دیاستاز برای عسل طبیعی 8 می‌باشد. هر چه این مقدار از عدد 8 بیشتر باشد این عسل از کیفیت بیشتری برخوردار است. بالا بودن این شاخص نشان‌دهنده طبیعی بودن، رسیده بودن و تازگی عسل است.

 3. پرولین: مهم‌ترین آمینواسید موجود در عسل، پرولین است. پرولین منشأ شهد، گرده و ترشحات بزاقی زنبور عسل دارد. حداقل میزان قابل قبول آن در عسل طبیعی 180 است. هرچه این مقدار بیشتر باشد عسل رسیده و از کیفیت بیشتری برخوردار است.

 4. هیدروکسی متیل فورفورال (HMF): این عامل در برخی برگه‌های آزمایش عسل به اختصار HMF نمایش می‌دهند. یک شاخص مهم آزمایشگاهی برای تعیین تازگی و حرارت دیدگی عسل است که حداکثر میزان مجاز در عسل طبیعی، مقدار 40 است.
  درصورتی‌که میزان این ماده در عسل بیشتر از 40 باشد، عسل حرارت دیده است، یا شرایط انبارداری اصولی نداشته و در یک کلام کیفیت آن کاهش یافته است.

 5. رطوبت: حداکثر میزان رطوبت در طبیعی بودن عسل 20درصد است. رطوبت بیشتر از این مقدار معمولاً نشان‌دهنده نارس بودن عسل است.

 6. نسبت فروکتوز به گلوکوز: این شاخص را ممکن است در تمام برگه‌های آزمایش عسل نبینید، ولی اگر هدف‌تان از “خرید عسل طبیعی” برای کنترل دیابت است، این شاخص اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.
  حداقل میزان استاندارد این فاکتور عدد 0.9 است ولی برای افراد دیابتی پیشنهاد می‌کنیم این شاخص حداقل 1 باشد.

جدول خلاصه 6 فاکتور مهم آزمایشگاهی عسل

فاکتوراستاندارد
ساکارزکمتر از 5درصد
دیاستازبیشتر از 8
پرولینبیشتر از 180
HMFکمتر از 40
رطوبتکمتر از 20درصد
نسبت F به Gبیشتر از 0.9

گام دوم خرید عسل طبیعی: عسل طبیعی را با چه روشی بخریم؟

 یکی از دغدغه‌هایی که مشتریان ما داشتند و البته شاید دغدغه شما هم باشد، این است که کاش راهی مطمئن، کاربردی، در دسترس و البته راحتی برای خرید عسل طبیعی واقعی وجود داشته باشد.

ما در اسپی‌کو سعی کردیم ماهیگیری را به شما یاد دهیم و این راه کوتاه، مطمئن، در دسترس و کاربردی را در قالب یک اینفوگرافی جذاب، برای استفاده راحت‌تر شما طراحی کردیم.

دقت کنید که تمام مراحل این روش بر اساس برگه آزمایش عسل طراحی شده و صحت علمی لازم را داراست.

از آنجایی که به خاطر سپردن فاکتورهای اختصاصی کیفیت عسل و اعداد استاندارد آن در برگه آزمایش، کار ساده‌ای نیست؛ به شما توصیه می‌کنیم این تصویر را دانلود و هنگام خرید عسل همراه خود داشته باشید.

تا همیشه موفق به خرید عسل طبیعی واقعی شوید.

اینفوگرافیک

تلاش کردیم عکس گویا و شفاف باشد تا شما به‌راحتی به فرآیند خرید عسل طبیعی خالص مسلط شوید. 

اگر ابهامی در اینفوگرافیک ندارید می‌توانید از توضیحات تکمیلی اینفوگرافیک رد شده و مستقیم به سراغ گام سوم بروید در غیر این‌صورت ادامه متن نقطه مبهم و سوالی باقی نخواهد گذاشت.

 

خرید عسل طبیعی از زنبوردار مطمئن

اگر در اطرافتان زنبوردار متعهد و متخصص می‌شناسید، پس احتمالاً به روش‌های سنجش طبیعی بودن عسل نیاز ندارید و می‌توانید خرید عسل طبیعی را به‌راحتی انجام دهید.

با این کار چون خرید بدون واسطه انجام می‌دهید، هم می‌توانید عسل طبیعی را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید و هم از زنبورداران حمایت نمایید.

البته توجه نمایید همه زنبورداران عسل طبیعی برداشت نمی‌کنند! و عده‌ای از آن‌ها ممکن است عسل تغذیه‌ای برداشت کنند. پس از صداقت و تخصص آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

[مطالعه بیشتر: خرید عسل طبیعی از زنبورداران]

 

خرید از فروشگاه

طبیعی است افراد زیادی مانند شما به زنبوردار مطمئن دسترسی نداشته باشند. در این‌ صورت در مراجعه به فروشگاه‌های عرضه عسل (فیزیکی، مجازی) حتماً و با دقت زیاد تمام مراحل اینفوگرافی فوق را دنبال کنید؛ یعنی:

۱. سوال کنید آیا عسل عرضه‌شده، ضمانت‌نامه و برگه آزمایش معتبر دارد؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۲ برو

اگر جواب “منفی” است توقف خرید️

۲. آیا ساکارز عسل زیر ۵٪ است؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۳ برو

اگر جواب “خیر” است. آیا عسل کُنار است؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۳ برو

اگر جواب “خیر” است توقف خرید️

۳. آیا HMF عسل کمتر از ۴۰ است؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۴ برو

اگر جواب “خیر” است توقف خرید️

۴. آیا پرولین عسل بیشتر از ۱۸۰ است؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۵ برو

اگر جواب “خیر” است توقف خرید️

۵. آیا دیاستاز عسل بیشتر از ۸ است؟

اگر جواب “بله” است به مرحله ۶ برو

اگر جواب “خیر” است توقف خرید️

۶. تبریک! عسلی که در این مرحله در دست شماست به احتمال زیاد طبیعی است و شما موفق به خرید عسل صددرصد طبیعی شده‌اید.

البته اگر تمام مراحل را بدون اغماض و با دقت گذرانده باشید، عسلی که در این مرحله در دست شماست یا رُس زده است یا حتماً در آینده رُس می‌بندد و یا اصطلاحاً شکرک می‌زند، اما قطعاً طبیعی است.

گام سوم خرید عسل طبیعی: عسل طبیعی را با چه قیمتی بخریم؟

احتمالاً موقع خرید عسل متوجه قیمت‌های خیلی متفاوت آن‌ها شده‌اید. قیمت‌های بسیار متفاوتی که ممکن است شما را سردرگم کنند.

البته از نظر ما قیمت‌های خیلی پایین و قیمت‌های خیلی بالا توجیه منطقی ندارند و به احتمال زیاد نشانه تقلب یا سودجویی فروشنده این نوع عسل‌هاست!

حتی عسل‌های طبیعی هم قیمت‌های متفاوتی دارند. در ادامه عوامل موثر در تعیین قیمت عسل را بیان می‌کنیم.

عوامل موثر در تعیین قیمت عسل

در تعیین قیمت عسل عوامل مختلفی وجود دارند که در این‌جا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

۱. نوع عسل و منشاء تولید آن

اولین و شاید مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت عسل، نوع آن در منظر منشاء تولید باشد که به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 

نوع عسلمنشأ تولید و شهد
عسل طبیعیشهد گل‌ها
عسل تغذیه‌ایشربت شکر و احتمالاً شهد گل‌ها
عسل صنعتی (زنبور ندیده)مواد شیمیایی و مضر

 

عسل تقلبی یا عسل صنعتی که به‌صورت غیرقانونی تولید می‌شوند که در واقع عسل نیستند؛ قیمت‌های بسیار پایینی دارند و در حد قیمت شیره و مربا، در هایپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و گاه با تخفیف‌های بسیار بالا به فروش می‌رسند.
این ماده به دلیل تولید بالا و کاهش هزینه‌های تولید، به قیمت پایینی عرضه می‌شود.

عسل تغذیه‌ای یا شکری هم چون کلنی‌های زنبور عسل در کنار شهد گل‌ها هم‌زمان از شربت شکر استفاده می‌کنند، عسل برداشتی از هر کندو هم نسبتاً چند برابر می‌شود و البته هزینه کوچ هم ندارند، پس قیمت این عسل‌ها کمتر از قیمت عسل‌های طبیعی است.

خب قابل درک است که عسل‌های طبیعی قیمت نسبتاً بالاتری از عسل‌های دیگر داشته باشند که خود این طبیعی بودن نیز درجاتی دارد.

۲. کیفیت عسل‌ طبیعی بر اساس برگه آزمایش

عسل‌هایی که از فاکتورهای آزمایشگاهی بهتری برخوردار باشد، قیمت بیشتری خواهند داشت.

مثلاً عسل طبیعی که پرولین و دیاستاز بیشتر، ساکارز و HMF کمتری داشته باشد، طبیعتاً قیمت بالاتری از عسل‌های طبیعی با شاخص ضعیف‌تر دارند. حال هرچه این اختلاف اعداد در شاخص‌ها بیشتر باشد اختلاف قیمت نیز بیشتر می‌شود.

3. منطقه‌ی برداشت و پوشش گیاهی

به‌نظر شما عسلی که در شمال کشور برداشت می‌شود، با عسلی که در جنوب کشور برداشت می‌شود، چه تفاوت‌هایی دارد؟!

صرف‌نظر از خواص مشترک همه عسل‌های طبیعی، مانند انرژی‌زا بودن، تقویت سیستم‌ ایمنی و…، تفاوت‌هایی از نظر رنگ، طعم، کیفیت و منطقه برداشت هم دارند.

 • طعم و رنگ عسل: عسل‌هایی مانند گون، چندگیاه و… طعم و عطر مشتری‌پسندتری دارند. تقاضای این نوع عسل‌ها بیشتر است و همین عامل بر قیمت آن‌ها تاثیر می‌گذارد.
 •  
  • منطقه برداشت: عسل‌های مثل عسل‌هایی که در کوهستان برداشت می‌شوند، چون هزینه‌های کوچ، نگهداری و… بیشتری دارند و سختی کار زنبوردار در برداشت این نوع عسل بیشتر است، نسبت به عسل‌های دشت، جنگل و… قیمت بالاتری دارند.
  • عسل‌های کمیاب و تک‌گل: عسل‌هایی مانند زرشک، زعفران، رازیانه و… که خواص دارویی زیادی دارند و کمیاب هم هستند، قیمت بالاتری دارند. یا عسل‌های تک گل مانند کنار، آویشن و… نیز قیمت‌های بیشتری دارند.

همین تفاوت‌ها بر قیمت عسل‌ها اثرگذار است.

3. نحوه بسته‌بندی عسل

بسته‌بندی عسل نقش کلیدی در حفظ کیفیت و خواص عسل دارد؛ چون عسل ماده‌ای اسیدی است و درصدی رطوبت هم دارد، بنابراین خیلی مهم است که در ظروف پلاستیکی و فاقد کیفیت نگهداری نشود.

بسته‌بندی عسل به گونه‌ای که عسل در معرض رطوبت و گرد و غبار و هوا قرار نگیرد (سیل کردن ظرف عسل) و استفاده از ظروف بهداشتی و دارای گرید غذایی، تا حدودی بر قیمت عسل تاثیر می‌گذارد.

4. وجدان فروشنده

در همه‌ی موارد گفته شده عامل بسیار مهمی وجود دارد که آن هم وجدان فروشنده و محل عرضه است که تاثیر زیادی بر قیمت عسل دارد.


نتیجه
:

با توجه به همه موارد گفته شده، قیمت عسل طبیعی در سال ۱۴۰۲ به‌طور تقریبی حدوداً بین قیمت‌های ۳۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متغیر است.

این بازه قیمت برای عسل‌های طبیعی‌ است. قیمت‌هایی خیلی کمتر یا خیلی بیشتر از این بازه، توجیه منطقی ندارند.

گام‌ چهارم‌ خرید عسل طبیعی: عسل طبیعی را از کجا بخریم؟

به تعداد آدم‌های روی زمین، عسل‌فروش وجود دارد! 😀 البته که این یک اغراق است؛ ولی به همان نسبت که در بازار، عسل‌های تقلبی و تغذیه‌ای بسیار است، طبیعتاً به همان نسبت هم فروشنده عسل بسیار است!

دغدغه اصلی شما برای خرید عسل این است که “عسل طبیعی را از کجا بخریم؟”

رایج‌ترین مکان‌هایی که برای خرید عسل وجود دارد عبارتند از:

   • زنبورداران

   • عسل فروشی‌ها

   • سوپرمارکت‌‌ها و فروشگاه‌ها

   • عطاری‌ها

   • فروشگاه‌های آنلاین عرضه عسل (سایت، پیج و…)

  تمام مکان‌های فوق، اگر شرایط زیر را داشته باشند، احتمال خرید عسل طبیعی اصل افزایش می‌یابد:

    • عرضه برگه آزمایش معتبر

    • تضمین اصل بودن عسل

    • امکان مرجوع کردن عسل در صورت عدم رضایت شما

    • داشتن مجوزهای لازم (مانند جواز کسب، اینماد و…)

    • نگهداری عسل در مکان مناسب و ظروف استاندارد (به دور از نور مستقیم آفتاب، ظروف پلاستیکی نامناسب و…)

   حال که تا اینجای مطلب همراه بودید، به احتمال زیاد ماهیگیری را یاد گرفته‌اید. به 5 دلیل زیر پیشنهاد می‌کنیم اولین ماهی خود را از اسپی‌کو بگیرید 😉

   ۵ دلیل خرید عسل طبیعی از اسپی‌کو

   1- خرید عسل صددرصد طبیعی از زنبوردار و بدون واسطه: شما با خرید عسل از اسپی‌کو ضمن حمایت از زنبورداران، عسل طبیعی را با قیمت معقول و واقعی تهیه می‌کنید و هزینه‌ای بابت دلالی یا واسطه نمی‌پردازید.

   2- ضمانت بی‌قیدوشرط بازگشت وجه و کالا: اسپی‌کو برای تمام عسل‌های خود یک ضمانت جالب دارد که شما می‌توانید در صورت عدم رضایت به هر دلیلی، فقط با یک پیامک وجه پرداختی خود را پس بگیرید!

   تمامی دلایلی مانند: از طعمش خوشم نمیاد، بچه‌م نمیخوره، خیلی شیرینه!، چرا شیشه‌ش شفافه؟! و… قابل قبول است!

   حتماً می‌پرسید چطوری؟ فرآیند مرجوع کردن عسل و دریافت وجه را در ادامه ببینید.

   فرآیند ضمانت بازگشت وجه با یک پیامک

   ضمانت مرجوعی اسپی‌کو

   3- بسته‌بندی منحصربه‌فرد عسل‌های اسپی‌کو: حتماً تا حالا طلا یا جواهراتی خریده و متوجه بسته‌بندی شیک آن هم شده‌اید. ما هم معتقدیم بسته‌بندی جواهرات باید درخور محتوای آن باشد! برای همین برای بسته‌بندی عسل، از شیشه، که بهترین ماده برای نگهداری عسل است استفاده کردیم تا خواص عسل، از کندو تا خانه‌ی شما، محفوظ بماند.
   برای جلوگیری از ورود هوا، رطوبت، گردوغبار و… درب شیشه‌های عسل سیل (آب‌بندی) می‌شود. با این‌ کار حتی عطر عسل هم برای شما محفوظ می‌ماند.

   و در نهایت، استفاده از استوانه‌های جذاب از جنس مقوای سخت، که هم امنیت شیشه عسل را افزایش می‌دهد، هم حمل آن را راحت می‌کند و هم (طبق بازخورد از مشتریان) گزینه بسیار مناسب و جذابی برای هدیه به عزیزان خواهد بود.

   4- همه عسل‌های اسپی‌کو طبیعی هستند: گواه این ادعا، برگه آزمایش کیفیت همه انواع عسل، از آزمایشگاه‌ تخصصی است؛ که ضمانت می‌کند درصورتی‌که شما صحت طبیعی بودن عسل را باور نداشته باشید، می‌توانید عسل را مجدداً به آزمایشگاه بفرستید. درصورت مغایرت فاکتورهای آزمایشگاهی، اسپی‌کو هزینه آزمایش و دوبرابر هزینه عسل را به شما پرداخت می‌کند.

   5- ضمانت کیفیت ویژه اسپی‌کو: اگر شما جزو آن دسته از معدود افرادی هستید که هنوز نسبت به طبیعی و کیفیت عسل‌های اسپی‌کو مطمئن نیستید و ابهاماتی مانند: “از کجا معلوم برگه‌ی آزمایش واقعی باشد؟”، “احتمال آزمایش عسل توسط خریداران بسیار پایین است” را دارید، ضمانت ویژه‌ی اسپی‌کو را ببینید و مطمئن باشید که برای خرید عسل با ضمانت از اسپی‌کو و بهره‌مندی از خواص بی‌نظیر آن درنگ نمی‌کنید!

   شاید جواب سوال‌تان اینجا باشد

   بله. اگر به هر علتی عسل را نپسندید، می‌توانید با شماره 09190945496 تماس گرفته و یا پیامک دهید. وجه شما عودت داده می‌شود. سپس برای برگشت محصول با شما تماس گرفته می‌شود.

   بهترین و مطمئن‌ترین روش تشخیص عسل طبیعی، دیدن برگه آزمایش کیفیت عسل شامل 6 فاکتور اصلی (ساکارز، پرولین، دیاستاز،رطوبت، نسبت فروکتوز به گلوکز و HMF) است.

   شما می‌توانید 24ساعته از طریق سایت یا پیج اینستاگرام و یا تا ساعت 9 شب با شماره‌های موجود در قسمت تماس با ما، سفارش خود را ثبت کنید.

   بلافاصله بعد از ثبت سفارش شما، همان روز یا نهایتاً روز بعد سفارش شما برای ارسال، به پیک (در تهران) یا به پست (برای شهرستان) تحویل داده می‌شود. که معمولاً در تهران یک تا دو روز کاری و در شهرستان وابسته به ارسال اداره پست، حداکثر 5 تا 7 روز کاری زمان لازم است.

   عسل‌های اسپی‌کو به علت خام و سالم بودن حتماً شکرک یا رس می‌بندند. جزییات شکرک زدن عسل را اینجا ببینید.

   چرا عسل اسپی‌کو؟

   خرید مستقیم از زنبوردار متعهد و متخصص

   ضمانت بازگشت وجه با یک پیامک

   بهترین سایت خرید عسل

   ضمانت کیفیت، هزینه آزمایش عسل با ما

   ورود | ثبت نام
   شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
   برگشت
   کد تایید را وارد کنید
   کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
   ارسال مجدد کد تا دیگر
   برگشت
   رمز عبور را وارد کنید
   رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
   برگشت
   رمز عبور را وارد کنید
   رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
   برگشت
   درخواست بازیابی رمز عبور
   لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
   برگشت
   کد تایید را وارد کنید
   کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
   ارسال مجدد کد تا دیگر
   ایمیل بازیابی ارسال شد!
   لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
   تغییر رمز عبور
   یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
   تغییر رمز با موفقیت انجام شد
   سبد خرید بستن